NewsyKonkurs o przyznanie stypendium za wyniki w nauce dla studentów I roku II semestru (letniego) studiów stacjonarnych w roku akademickim 2009/2010 na kierunku zamawianym Chemia
Student, który przystępuje do konkursu pobiera i składa wniosek oraz oświadczenie (opatrzone kolorowym logo) o przyznanie stypendium za wyniki w nauce w Dziale Pomocy Materialnej (pok. 030 - Pawilon A).
Wniosek oraz oświadczenie należy złożyć w terminie 30 marca – 9 kwietnia 2010 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się w oparciu o średnią ocen uzyskanych przez studenta w I semestrze studiów roku akademickiego 2009/2010.
Regulamin przyznawania stypendium oraz druki wniosku i oświadczenia znajdują się w zakładce „Dla studentów” pod hasłem „stypendia”.